telefon 02+48 22 620 29 03, email 01 

Forsail

Załoga Forsail

zdjęcie Maciej Fornal

MACIEJ FORNAL - Współwłaściciel

Absolwent Wydziału Zarządzania i Marketingu o specjalności Gospodarka Turystyczna na Krakowskiej Akademii Ekonomicznej. Żeglarstwo uprawia od dziecka, posiada stopień instruktora żeglarstwa i jachtowego sternika morskiego oraz starszego sternika motorowodnego. Prowadził wiele kursów żeglarskich, rejsów zagranicznych, organizował wiele regat, obozów i szkoleń żeglarskich. Od 10 lat jeździ na nartach, ale tylko po prostej, bo nie lubi zakrętów. Dzierży stery FORSAILa, prowadząc go przez burzliwy ocean rynku. W firmie przede wszystkim zajmuje się sprzedażą i marketingiem oraz próbuje zapanować nad personelem - zwłaszcza tym damskim. Jego maksymą są słowa, iż "rzeczy niemożliwe robimy od ręki, możliwe zajmują nam chwilę" i jest specjalistą w tej dziedzinie.

e-mail:

zdjęcie Paulina Zagrobelna

PAULINA ZAGROBELNA - Współwłaściciel

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Lingwistyki Stosowanej.  Języki obce nie są jej obce, dzięki czemu jej kontakty z obcokrajowcami nie ograniczają się do wymiany uśmiechów. W firmie Forsail odpowiada za współpracę z zagranicznymi kontrahentami. Od najmłodszych lat pod żaglami przemierza wody słodkie i słone. Jest również pasjonatką narciarstwa i wszelkich podróży.

e-mail:

zdjęcie Zuzanna Łopieńska

ZUZANNA ŁOPIEŃSKA – Project Manager Incentive & Events

Studentka socjologii, bada zachowania klientów w warunkach morskich sporządzając analizy zmian w ich relacjach oraz sposobie komunikacji. Z przyjemnością staje się kapitanem jachtów pełnych mężczyzn, które bezpiecznie prowadzi po burzliwych wodach mórz i oceanów. W wolnych chwilach podróżuje - zarówno lądem jak i wodą (na Syberii szukała jezior, na Atlantyku wulkanów). Urodzona z nartami (a przynajmniej w butach narciarskich) najlepiej czuje się w alpejskim głębokim puchu z dala od tras i tłumów ludzi. Stanowi przyjemne dopełnienie damskiej załogi FORSAILa.
Uprawnienia żeglarskie: kapitan jachtowy, kapitan motorowodny, młodszy instruktor żeglarstwa, instruktor ISSA.

e-mail:

zdjęcie Aldona Sztabler

ALDONA SZTABLER – Project Manager Incentive & Events

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych, specjalizacja Geografia Turyzmu, absolwentka kursów pedagogicznych. Rzuciła możliwość kształcenia młodzieży na rzecz tych trochę starszych. Jest wykwalifikowanym pilotem wycieczek i urodzonym organizatorem, co wykorzystuje w pracy. W firmie zajmuje się rozwojem działu Incentive oraz organizacją imprez. Odpowiada za kontakty z Klientami oraz firmami współpracującymi z FORSAIL, a jej skrupulatność w przygotowywaniu i realizowaniu imprez zdumiewa na równi Klientów i podwykonawców. Przemierza świat w poszukiwaniu nie poznanych zakątków, idealnych na niezapomniane spotkania firmowe.

e-mail:

zdjęcie Jarosław Komuda

JAROSŁAW KOMUDA – Key Account Manager

Absolwent Wyższej Szkoły Działalności Gospodarczej w Warszawie, Katedra Ekonomii, specjalizacja Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze oraz Szkoły Biznesu w Warszawie, specjalizacja Marketing.
Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobyte podczas prawie dekady pracy w czołowej polskiej firmie ubezpieczeniowej, pragnie rozlać na szerokie wody turystyki. Chce z pełnym wiatrem żeglować po polskim rynku korporacyjnym, oferując bezkresne możliwości naszej Firmy.
Urodzony w czepku (podobno pływackim) zdecydowanie skłania się jednak ku sportom zimowym: narty, łyżwy - zawsze znajduje sposób na hamowanie... często niekonwencjonalny. W firmie odpowiada za obsługę klientów czarterowych, a w zimie koordynuje działania szkoły narciarskiej Forsail Ski Club.

e-mail: