Sail Incentive

Strona główna › Sailincentive

„Jaki jesteś na lądzie pokaże morze, jak zmieniło cię morze pokaże ląd.”

W dawnych czasach wspólny wysiłek setek rąk załogi na pokładzie żaglowców, pomagał doprowadzić statek do portu bezpiecznego schronienia oraz osiągać nieznane i odległe cele podróży, co gwarantowało niezliczone korzyści.

W czasach dzisiejszych okrętem takim jest firma. Żeglowanie po burzliwym oceanie rynku wymaga bezustannego zaangażowania załogi, wzajemnego zaufania i ducha współpracy oraz odwagi i rozsądku kapitana, aby osiągnąć zamierzone cele, zdobyć nowe rynki i z pełnymi wiatru żaglami zostawić konkurencję za sobą.

Jako pionier i promotor idei Incentive pod żaglami jesteśmy firmą z największym na rynku doświadczeniem w organizacji tego typu imprez . SailIncentive™ to doskonała metoda budowania, motywacji i integracji zespołu, oparta na analogii pomiędzy pracą załogi na jachcie, a pracą jednostki organizacyjnej w firmie. SailIncentive™ to również narzędzie oceny charakterów i wyłaniania naturalnych liderów, doskonale sprawdzające się w procesie ewaluacji i awansowania pracowników.

Pasja i zamiłowanie do wykonywanej pracy, a także wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na perfekcyjną organizację motywacyjnych imprez żeglarskich w najciekawszych zakątkach świata.

A zatem – All hands on deck! Wszystkie ręce na pokład!

REJSY FIRMOWE

REGATY FIRMOWE

CZARTERY DLA FIRM

REJSY STATKIEM

SZKOLENIA MENEDŻERSKIE

NASZE REALIZACJE

KIERUNKI

NASI KLIENCI

NASZE REALIZACJE

Informacje o nowościach w naszej ofercie i promocjach