Rejsy statkiem

Strona główna › Rejsy statkiem

Udostępnij
  • Chorwacja lub Turcja
  • Od kwietnia do października
  • Kabiny 2-osobowe
  • Łóżka podwójne lub 1-osobowe
  • Transport: samolot lub autokar
  • Do 40 osób w grupieDLA KOGO?
Zapraszamy firmy i grupy zorganizowane na rejs luksusowym, a jednocześnie kameralnym statkiem do wyłącznej dyspozycji grupy. Rejs może mieć formułę wyjazdu integracyjnego lub szkoleniowego dla pracowników czy nagrodowego dla
najlepszych klientów firmy. Jest to również niezwykle ciekawy sposób poznania wysp chorwackich czy też najpopularniejszych kurortów takich jak Dubrovnik , Split, Trogir czy Zadar.


ATRAKCJE DODATKOWE

Oferujemy również ciekawy program dodatkowy, m.in.: sporty wodne, rafting, safari, degustacje wina, dyskoteki, gry i zabawy tematyczne.


STATKI MOTOROWE
Proponujemy kilka kategorii statków do wyboru. Nasze statki mają ponad 50 m. długości i posiadają do 40 miejsc
(20 kabin 2 os. z łazienkami i klimatyzacją). Na każdym statku do dyspozycji gości jest restauracja serwująca wspaniałą chorwacką kuchnię oraz bar, a na pokładzie słonecznym leżaki, jaccuzi i atrakcje wodne.


KIERUNKI REJSÓW

Kornaty

CHORWACJA
Na pierwszy rejs polecamy Park Narodowy Kornati – to dziesiątki wysp i wysepek, rozrzuconych jak perły na morzu, to eleganckie mariny oraz pojedyncze konoby-tawerny nierzadko będące jedynymi zabudowaniami w na wyspie. Rejs statkiem w tym rejonie to wyjątkowe połącznie luksusu z dziewiczością i dzikością zapisaną w wysepkach, zatoczkach i kotwicowiskach tego archipelagu. Jest to bezpieczny, spokojny i osłonięty akwen żeglugowy, idealny na relaksacyjne i nieśpieszne żeglowanie.

Przykładowe trasy:
1. Trogir-Primošten-Zadar-Telašćica-Šibenik
2. Split-Hvar-Korčula-Mljet-Dubrownik

TURCJA
To połączenie wschodu z zachodem, bogata historia i ogrom zabytków. Kuchnia turecka uważana jest za jedną z najlepszych na świecie. Lazurowa woda w płytkich zatoczkach w połączeniu z gorącym klimatem dają gwarancję niezapomnianych kąpieli na kotwicowiskach i poczucie wyjątkowej wycieczki.

Przykładowa trasa: Bodrum-Çökertme-Karacasöğüt-Seven Islands-Bodrum


COVID SAFETY
W dobie pandemii COVID jest to także jeden z najbezpieczniejszych sposobów na wypoczynek. Kameralna
załoga, ciągłe przebywanie na powietrzu z dala od zatłoczonych hoteli i deptaków, niewielkie wysepki, urocze zatoczki czy małe mariny to „izolacja” przywołująca raczej same pozytywne skojarzenia.


KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA WYJAZDU
Zapewniamy kompleksową organizację wyjazdu (przeloty, transfery lokalne, przewodników, atrakcje dodatkowe)Informacje o nowościach w naszej ofercie i promocjach