Regaty firmowe

Strona główna » Sailincentive » Regaty firmowe

Regaty żeglarskie to doskonała forma integracji i motywacji pracowników oraz wykorzystanie analogii pracy załogi na jachcie oraz zespołu pracującego w firmie. Regaty żeglarskie to także doskonała forma promocji i budowania wizerunku firmy. Idealna jako narzędzie wsparcia sprzedaży, adresowane do najważniejszych kontrahentów, kluczowych odbiorców czy klientów. Imprezy utrzymywane w konwencji żeglarskiej – jako regaty sportowe, cieszą się bardzo dużym uznaniem wśród zaproszonych gości, a dla firmy zapraszającej są doskonałą okazją do budowy wizerunku firmy oryginalnej, niestandardowej, będącej „na fali” w przenośni i dosłownie.

Żeglarskie imprezy regatowe:

– dowolna liczba uczestników – od kilku do kilkuset osób
– dowolny czas trwania- regaty jedno i wielodniowe
– Polska lub dowolny region na świecie
– brak konieczności przygotowania kondycyjnego i merytorycznego uczestników
– sportowy charakter imprezy, elementy rywalizacji, współzawodnictwa i współpracy
– wieczory żeglarskie – doskonała platforma do budowania relacji
– bezpieczeństwo – profesjonalne zabezpieczenie regat, doświadczona kadra
– atrakcje dodatkowe

Na czym polegają regaty firmowe:

Miejsce: Regaty mogą zostać rozegrane na jeziorze lub morzu, w Polsce lub dowolnym miejscu na świecie, pod warunkiem występowania odpowiedniej infrastruktury i warunków żeglarskich. Mamy doświadczenie i polecimy odpowiednie miejsca.

Zakwaterowanie: W przypadku regat morskich uczestnicy są zakwaterowani na jachtach, na których się ścigają. Każdego dnia nocleg jest w marinie, wyposażonej w odpowiednią infrastrukturę (prąd, wodę, prysznice z ciepłą wodą). W przypadku regat śródlądowych uczestnicy mogą być zakwaterowani na jachtach lub w hotelu.

Jachty: Na jachtach morskich zwykle jest 4 do 5 dwuosobowych kajut z pościelą. Kajuty są zamykane, co daje poczucie prywatności uczestnikom. Na jachtach znajdują się 3 -4 toalety oraz łazienki z prysznicami i gorącą wodą, kuchnia z pełnym wyposażeniem (kuchenka gazowa, lodówki, piekarnik, garnki, naczynia, sztućce) umożliwiającym przygotowywanie posiłków, radio i głośniki. Jachty śródlądowe w zależności od wielkości i standardu mogą również posiadać wyposażenie kuchenne. Oddzielne i zamykane kajuty posiadają tylko większe jednostki. Wyżywienie: na jachtach morskich śniadanie może być przygotowywane przez uczestników na pokładzie lub zorganizowane w restauracji. Lunch zwykle jedzony jest w czasie żeglowania, na kolację uczestnicy idą do restauracji, w której jest również możliwość zorganizowania dyskoteki.

Bezpieczeństwo: przykładamy dużą wagę do sprawy bezpieczeństwa uczestników. Jachty wyposażone są w niezbędne środki bezpieczeństwa adekwatne do rejonu żeglowania. Każdorazowo na regatach zapewniamy zabezpieczenie ratowników medycznych oraz informujemy odpowiednie służby o przeprowadzaniu regat. Wykorzystujemy naszą znajomość akwenów i wieloletnie doświadczenie oraz więdzę z dziedziny żeglarstwa i meteorologii. Posiadamy certyfikat STCW (International Convention on Standards of Training).

Transport uczestników: na życzenie organizujemy transport uczestników drogą lądową lub lotniczą.

Informacje o nowościach w naszej ofercie i promocjach