SAIL INCENTIVE

Żeglarskie wyjazdy motywacyjne, integracyjne i teambuildingowe dla firm! Zabierz na pokład kontrahentów, klientów lub pracowników! Odkryj przed nimi nowe horyzonty…


CZARTERY

Czartery jachtów w Chorwacji, Grecji, Hiszpani, Turcji, Francji, Czarnogórze, Słoweni, na Malcie, Karaibach, Seszelach, Wyspach Zielonego Przylądka Polinezji Francuskiej, i w Tajlandii. Ponad 5500 jachtów w najpiękniejszych żeglarskich rejonach świata…


REJSY

Czartery jachtów Chorwacja, Grecja, Hiszpania, Turcja, Francja, Karaibay, Seszele i pozostałe rejony świata.
Baza jachtów jednokadłubowych oraz katamaranów najlepszych armatorów.
Żeglarstwo to wyższa forma bimbania. Zapraszamy na wakacyjne rejsy pod hasłem Bimbanie na katamaranie™ organizowanych corocznie przez Forsail.


FORSAIL KIDS

Półkolonie żeglarskie nad Zalewem Zegrzyńskim dla dzieci i młodzieży. Trzy grupy w kategoriach wiekowych: 7-9 lat, 10-12 lat, 13-15 lat.
Posiadamy unikatowy program, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, ponad 16 lat doświadczenia w organizowaniu wypoczynku pod żaglami i na nartach dla dzieci, młodzieży, żeglarskich i narciarskich wyjazdów incentive, regat dla firm i wielu innych aktywności.

Blok zajęć na ladzie


EVENTY

Organizujemy eventy firmowe, pikniki, konferencje, spartakiady sportowe, regaty żeglarskie, incentives dla firm, wyjazdy narciarskie, zawody narciarskie.
Posiadamy doświadczenie przy grupach ponad 900 osobowych.


Oferty specjalne

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

-40% na czarter na Malcie

Promocja na wszystkie jachty jednokadłubowe od Maltacharter w miesiącach listopad i grudzień 2020

-40% na czarter w Chorwacji

Promocja na wszystkie jachty Timeless z Biogradu w Chorwacji

before

Napisz do nas

Masz pytanie lub chcesz abyśmy przygotowali ofertę dla Ciebie skontaktuj się z nami.


Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną. Pełna informacja o zasadach przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Karcie Informacyjnej RODO.

Promocyjne ceny rejsów, nowości w ofercie i atrakcyjne ceny!